Books: Architecture, Art Number of items: 167
2064917
16691
359
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 000 HUF
2064925
16692
359
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp.,1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 000 HUF
2064945
16693
359
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
2 000 HUF
2064942
16694
359
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hárs Éva: Martyn Ferenc. Bp.,1975, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 000 HUF
2064996
16695
359
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Németh Lajos: Csontváry. Bp., 1977, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
2 000 HUF
2064966
16696
359
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Genthon István: Rippl-Rónai József. A képeket vál.: Szabadi Judit. Bp., 1977, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kissé szakadt kartontokban, jó állapotban.
2 000 HUF
2064937
16697
359
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Aradi Nóra: Fényes Adolf. Bp.,1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 000 HUF
2064933
16698
359
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pataky Dénes: Bernáth Aurél. Bp.,1972, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 000 HUF
2068595
16699
359
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hárs György: Szász Endre - Tejút. 1992, Littoria. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
1 800 HUF
2006731
16700
359
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
1990529
16701
359
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 800 HUF
1919807
16702
359
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A régi és az új Erzsébet híd. Bp., 2003, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035