17124.
359. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 200 HUF
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,1941, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 4+256+4 p. Kiadói javított gerincű félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kötéstáblákkal.