17127.
359. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Kolligátum az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó Vállalatának 2 kötetéből, (XXX.,XXXII.kötetek.) Nemes István: Az öntözés.; Szüts Mihály: A jégkár ellen való biztosítás és károk becslése. Kolozsvár, 1899., Gámán János, 67+3+69+3 p. Kopott egészvászon-kötésben, a borítón: "Tápió-Süly Község népkönyvtára" felirattal.