3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Dr. Lázár Gyula: Angolország történelme, a legrégibb időktől az újkorig. I. kötet. Az ősidőktől II. Edward haláláig 1327-ben. Történet, nép- és földrajzi könyvtár. XLII. köt. (Kiadja: Szabó Ferenc.) Temesvár, 1892, Csanád-egyházmegyei-ny.,4+488 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, az egyik sarkán hiánnyal.