3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Fenyvessy Adolf - Menczel Lajos: A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület százéves története. I. kötet: 1839-1889. Bp.,1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda, VIII+16+253 p.+Lapszámozáson belül I-XXX melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.