15722. 359. Closed Online auction Books: History
4 800 HUF
0 HUF
Székely Béla: Az antiszemitizmus és története. Bp.,1936,Tabor, (Hungária-ny.),382+1 p. Kiadói kopott, kissé foltos egészvászon-kötés.
Photo of the item taken by : karap_norbert