Christopher Andrew-Vaszilij Mitrohin: A Mitrohin-archívum. A KGB otthon és nyugaton. Fordította: Bruhács Kinga, M. Nagy Miklós, Szabó Mária. Sajtó alá rendezte, kiegészítő jegyzetekkel és utószóval ellátta: Kun Miklós. Bp., 2000, Talentum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Sebess Dénes: Két Magyarország. Az elmúlt század politikai eszményei. Bp.,[1931], Könyvbarátok Szövetsége,(Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), 258 p. Fekete-fehér egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kissé kopott borítóval, és kissé kopott gerinccel.
Kosáry Domokos: Magyarország története. Nemzetnevelők könyvtára I. Nemzetismeret 4. Bp.,1943, Országos Közoktatási Tanács. Térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térképekkel, Kiadói félvászon-kötésben.
[ Ábrányi Kornél, ifj]: A király. Magyarország közélete az ezredik évforduló korszakában. Írta: --. Bp.,1896, Athenaeum. Papírkötésben, rossz, széteső állapotban.
Lars Adelskogh: Egy üres zsák nem áll magában. Az auschwitzi "gázkamrában" történt "megsemmisítés" mítosza. Összeállítás vezető revizionista kutatók eredményei alapján. Fordította: Bruckner Zoltán. Bp.,2008, Gede. Kiadói papírkötés. A fordító dedikációjával.