Vegyes könyvtétel, bennük: "24. Akarat Cserkészcsapat, Budapest." bélyegzésekkel: Benedek Elek: Nagy magyarok élete: Werbőczy István. Zrínyi Miklós, a szigetvárosi hős. Tinódi Lantos Sebestyén. Balassa Bálint. Báthory István. Bp.,1915, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.; Szemelvények a magyar epikusokból és történetírókból. Görögpótló tankönyv a gimnázium V. osztálya számá...
Küzdtünk híven a forradalomért. Képes röplapok az illegalitás idejéből. Az MSZMP Központi Bizottságának Párttörténeti Intézete. Bp.,1961, Kossuth, XXI+1 p.+100 t. Kiadói félvászon-kötésben, a gerincén fém sínnel, amit lehúzva a röplapok kiemelhetőek belőle, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.
Time Line of Culture in the Nile Valley and its Relationship to Other World Cultures. New York, 1979, The Metropolitan Museum of Art. Angol nyelven. Kiadói kartonált kötésben, kiadói kartontokban, a borítók kis sérüléssel, a kartontokon kis szakadással. Széthajtható egyiptomi történettel foglalkozó idővonal, angol nyelven, számos fotóval.