800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Dr. Mennyey Géza: A földhitel. II. kötet: Szerkezete és szervezete. Darányi Ignác Agrártudományi Társaság Kiadványai 3. sz. Bp.,1943, Darányi Ignác Agrártudományi Társaság, XVI+346+2 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.