3 000 HUF
Taylor Alfréd Swaine: Az orvosi jogtudomány elvei és gyakorlata. III. kötet. Terhesség, és szülés, törvényesség és apaság, gyermekgyilkosság, nemi erőszak, elmeháborodás, életbiztosítás. Ford.: Balogh Kálmán. Bp.,1871, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Khór és Wein-ny.), 10+617 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, 16-37. oldalak között foltos lapokkal, "Dr. Büchler Pál egyetemi, tanársegéd Budapest" névbélyegzővel.