16615. 359. Closed Online auction Books: Military
2 000 HUF
0 HUF
Lord Jellicoe: Der U-Boot-Krieg. Englands schwerste Stunde. Berlin,1935,Otto Schlegel. Németn nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kis sérüléssel a borító egyik sarkán.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor