4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térkép. Intézet. 14 db melléklettel. Kissé kopott félvászon kötésben.