17229.
359. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
Id. Issekutz Béla: Gyógyszertan, méregtan, és gyógyszerrendelés. Bp.,1953, Egyetmi. Második, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.