Dr. E. Jacobi: Atlas der Hautkrankheiten mit Einschluss der Wichtigsten Venerischen Erkankungen für Praktische Artze und Studierende. I. band. Berlin-Wien, 1913, Urban-Schwarzenberg. Német nyelven. Színes táblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.
1873 Kruspér István 2 műve: A compartorokról.; A vonásos hosszmértékek összehasonlítása folyadékokban. Értekezések a Mathemat. Tudományokköréből. II. köt. II-III. sz. Bp., 1873, Eggeberger (Hoffmann és Molnár-ny.), 19 p.+ 1 t. +9 p. Papírkötésben, két lap szélein kis hiányokkal, az egyik sarkán a szöveget is érintő hiánnyal, (de a hiányzó rész a könyvben), az egyik utolsó lapján jegyzettel, kissé ...
Oltay Károly: Geodézia. I. kötet: A mérés, a számítás és a térképrajzolás alapelvei és fontosabb segédeszközei. Tan- és kézikönyv mérnöki használatra. Bp.,1919, Német József, XI+262 p. Kiadói papírkötés, a gerincen hiánnyal, kissé sérült, kissé laza kötéssel.
1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.
Dr. R. H. PIerson: Compendium der Electroterapie. Leipzig, 1882, Verlag von Ambr. Abel., VIII+227 p. Német nyelven. Szövegközti fametszetekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, a lapéli folttal.