1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Gutenberg Nagy Lexikon I. köt. Bp., 1931, A Nagy Lexikon Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott félbÅ‘r kötésben, kissé kopott borÃtóval, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó kötéstábla hullámos.