17556. 359. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Hock János: Rákóczyné. Geiger Richárd rajzaival. Bp.,1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Athenaeum-kötés.
Photo of the item taken by : karap_norbert