1 600 HUF
Jókai Mór 7 műve: Politikai divatok, Mesék és regék, A tengerszemű hölgy. Egy az isten I-II., Az élet komédiásai I-II. Bp.,1894-1927, Révai-Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, 3 gerincen kis sérüléssel.