2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Vörösmarty összes munkái. VIII. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és kissé sérült gerinccel.