Luis Vélez de Guevara: A sánta ördög. Szegő István fordítását átdolgozta: Benyhe János. Kondor Béla 10 db rézkarcával. Bp., 1962, Európa, 129+3 p+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
Udvardi István: Muzsikáló Podmaniczkyak - Rekviem a város atyjáért. Kamermayer Károly emlékére. Veszprém, 2002. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
Bierbaum, O.J.: Fünfundzwanzig Jahre Münchner Hoftheater-Geschichte. Ein Rückblick auf die fünfundzwanzigjährige Amtsführung des Freiherrn Karl von Perfall als Leiter der Münchner Hofbühnen. München, 1892., Albert, Kiadói kissé kopott egészvászon kötés. Két ex librissel.
Tanulmányok. Nyugat könyvtár első kiadású műveket tartalmazó kolligátum: Babits Mihály: Két kritika, Bródy Sándor: Lárvák, Hatvany Lajos: Gyulai Pál estéje. Radó Sámuel: A politikai Robinson, Ernest Renan: Az akropoliszi ima. Zsidó faj, zsidó vallás, Henriette néném. Vaknyomott vászonkötésben.
Somlyó György: Cantata tremenda. Géniusz Könyvek, 2000. Dedikált! Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Könyvárusi forgalomba nem került, 100 pld. Szántó Tibor (1912-2001) Kossuth-díjas magyar könyvművész, grafikus - egyik utolsó - dedikációjával!
Paul Lendvai: Három élet. Beszélgetés Mihancsik Zsófiával. Bp.,2012,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Paul Lendvai (1929-) által aláírt példány.
Dr. Lénárd Ferenc: A problémamegoldó gondolkodás. Bp.,1963, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban. A szerző által dedikált.