Magyar Könyvtár 2 kötete: Szemelvények Arany János válogatott kisebb költeményeiből. Rendezte és bev. ellátta: Moravcsik Géza.; Jókai Mór: Március 15-iki szózatok a szabadságharczból.; Bp., én.-1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói papírkötés, az utóbbi kötése szétvált, a borítója szakadozott, a másik gerince szakadt, részben szétvált.
Makkai János: Urambátyám országa. Középosztályunk illemrendszerének és társadalmi viselkedésének szociológiája. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Félvászon kötésben
Hamvas Béla: Az öt géniusz. A bor filozófiája. Életünk könyvek. Szombathely, 1989, Életünk, 179. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, a borító hátoldalán szakadással. Első kiadás!
Tóth Máthé Miklós 2 műve, a szerző által dedikáltak: A csokornyakkendős.; A szabadság nótáriusa. Bp.,1980-1987,Magvető-Magyarországi Református Egyház Zsinati Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói kartonált papírkötés.