Dante Komédiája I-III. köt. (Egyben; I. A Pokol. II. Purgatórium. III. A Paradicsom.) Fordította: Babits Mihály. Bp.,(1912), Révai, 304+296+314 p. Kiadói festett, préselt, illusztrált egészbőr kötésben, kopott borítóval.
Gömöri Jenő Tamás, Jaczkó Olga: Ítéletidő. (Nem a háború, a béke a bűnös.) Az elszakított magyarság regénye. I. -III. kötet:. Bp., 1936, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, Kiadói papírkötés kisebb nagyobb sérülésekkel
Balázs Béla-Bartók Béla: A kékszakállú herceg vára. Opera egy felvonásban. Bp.,1979, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Számozott (1500/835.) példány.
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné, 400 p.+XV t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
Kassák Lajos: Három történet. A borítékrajz Fenyves Sándor munkája. Bp.,(1935), Cserépfalvi, 308+4 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, kissé hiányos papír védőborítóban, a címlapon "árleszállítás" bélyegzéssel.
Vörösmarty összes munkái. IV. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel.
Vörösmarty összes munkái. VIII. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és kissé sérült gerinccel.
Vörösmarty összes munkái. VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel.
Tamási Áron: Ragyog egy csillag. A tábla rajzát Fenyves Sándor tervezte. Bp.,1938, Révai, 268 p. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, kissé laza kötéssel, a gerincen az egyik bőr szíj szakadt.