Bella Andor: Hívatlan vendég. Bp.,[1944],Keresztes. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, kissé viseltes állapotban. A szerző által Bálint Imre, a Világ c. folyóirat szerkesztője részére dedikált példány.
Kaffka Margit: Az élet utján. Válogatott gyűjtemény Kaffka Margit régi és legujabb gyűjteményeiből. Bp., 1918, Nyugat,(Pallas-ny.), 97 p. Első kiadás. Javított gerincű papírkötésben, borító nélkül.
Pálffy Albert: A fejedelem keresztleánya. I-II. rész. (Egybekötve.) Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 264+280 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.
Shakespeare: A vihar. Babits Mihály fordításával. Kétnyelvű Klasszikusok. A bevezető tanulmányt írta: Országh László. Bp.,1957, Corvina. Angol és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.