18 000 HUF
Közönséges isteni tiszteletre rendeltetett Énekes Könyv, mely Sz. Dávid 'sóltárinn kivül magábann foglal némely kiválogatott és a' helvétziai vallástételt követö négy szuperintendentzia által jóváhagyódott énekeket, egynéhány buzgó imádságokkal együtt. Egynéhány reggeli, estvéli és más alkalmatosságokra való imádságok. Debrecen, 1808, Csáthy György, 4+I-VI+7-528+48 p. Korabeli egészbÅ‘r-kötés, festett lapélekkel, kopott borÃtóval, sérült kötéssel, viseltes borÃtóval, foltos lapokkal.