10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Martino Becano: Compendium manuale controversiarum. Hujus temporis de fide, et religione. Claudiopolis (Kolozsvár), 1754.,Typis Academis Societas Jesu, 9 sztl. lev. +312 p. +4 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli egészbőr kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, az elülső szennylapon korabeli bejegyzéssel.