10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Martino Gerbert: Principia Theologiae canonicae quoad exteriorem ecclesiae formam et gubernationem. S. Blasil (St. Blasien), 1758., 500 p. + 8 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli kopott, sérült egészbőr-kötésben, hátulsó szennylapon korabeli bejegyzéssel.