5 000 HUF
Officium Hebdomadae Sanctae juxta formam missalis, & breviarii romani, sub Urbano VIII. correcti; ... per magistrum Hieronymum Joanninum. Venetiis, 1726, Ex Typ. Balleoniana, 479+1 p. Latin nyelven. Aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal.