20 000 HUF
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott.; Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven 'sóltári a franczia nóták 's versek szerént magyar versekre fordíttattak 's rendeltettek Szenczi Molnár Albert által. Po'sonyban és Pesten, 1803., Patzkó Ferenc József, 2+19-1152+272+392+12+2 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, réz kapcsokkal és bőr szíjakkal, hiányos (!), a 19. o. kezdődik (Mózes I.18. 9.) és a díszcímlap hiányzik, egy-két lapon apró folt, a borító egészen apró kopásnyomaitól eltekintve szép állapotban, 19,5x13x7 cm.