Ószövetségi szentírás Vulgata szerint. I. kötet. Ford. Káldi György. Bp.,(1930),Szent István Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
Bárczy István: Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérüléssel, jó állapotban.
[Fóriánné Keserű Erzsébet]:Jézus élete születésétől kereszthalálig. I-II. kötet. Kispest, 1928-1930, Fórián Lajos-ny., 318+1+319+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet gerincének alsó részén kis sérüléssel, a III. kötet hiányzik.
Mitrovics Gyula: Liturgika. A polgári házasság törvényei. Egyháziatlanság és üres templomok. Mitrovics Gyula összegyűjtött papi dolgozatai. VII. Debrecen, 1913, Hegedüs és Sándor, 1 t.+XVI+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-kötés, kissé kopott hátsó borítóval.
Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Összefoglalta: Bárczy István. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, az elülső szennylapon rajzzal, ajándékozási sorokkal, egy lap kijrá, jó állapotban.