4 800 HUF
Mesélj Anyukám! Sok mese színes és szövegképekkel. Ford.: Wiesner Juliska. Eredeti mesékkel kiegészítette: B. Radó Lili. Bp.,1937,Dante, 160 p.+ 3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.