6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Tutsek Anna: Cilike sorozat 5 kötete: Cilike rövid ruhában. Fejes Gyula rajzaival.; Cilike mátkasága. Belatini Braun Olga rajzaival.; Cilike menyasszony lesz. Fejes Gyula rajzaival.; Cilike férjhez megy. Fejes Gyula rajzaival.; Cilike, mint asszony. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner-Új Idők. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.