Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Fordította: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés
Mihály Dénes: Az automobil, teherautó, motorkerékpár szerkezete, kezelése, vezetése, gyakorlati tanácsok, hatósági rendeletek, soffőrvizsgálat stb. Bp.,(1927),Athenaeum, 368 p.+V t.(IV a, IV b.). Ötödik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé dohos.
Dr. Bohus Géza-Horváth László-Papp József: Ipari robbantástechnika. Bp.,1983, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 1620 példányban.
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., 1928, Athenaeum, VII+260 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Javított gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Fotó- és filmsorozat tétel, összesen 11 db (fotósorozat 6 db, filmsorozat 5 db): Raffay Anna-Papp János: Fény-árnyék a keskenyfilmben.; Raffay Anna: Filmezés utazás közben.; Raffay Anna: A keskenyfilm vágása.; Dr. Holló Dénes: Amatőrfilmes kellék ábécé.; Dr. Holló Dénes: A filmvetítés örömei.;Viski László: Diakészítés.; Járai Rudolf: Korszerű nagyítástechnika.; Kun Miklós: A színes fényképezés ...