15099.
359. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
A föld és népei II.-III. Föld és Népismei Kézikönyv. Hellwald Frigyes és egyéb írók nyomán kidolgozta Dr. Toldy László. II. köt.: Afrika, Ázsia és Ausztrália földrajzi és népismei leírása. III. köt. Európa földrajzi és népismei leírása. Különös tekintettel Magyarországra a legujabb statisztikai adatok alapján dolgozta György Aladár. Bp.,-1880-1881, Méhner Vilmos, 672 p.; VIII +9-656 p. Térképmellékletekkel, gazdag szövegközti, és egészoldalas képanyaggal. Egységes, festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, a II. kötet gerince kissé sérült, kopott, a III. kötet gerince javított, kopott, a II. kötetből egy tábla kijár.