15027.
359. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp.,1899, Franklin. Első kiadás. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.