15041.
359. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Koncz József: A marosvásárhelyi evangélikus református kollégium története. Különlenyomat a Kollegium 1883-1888. és 1894/1895. iskolai évi értesítőiből. Bp.,1896, Sztujpár István a Református Kollégium betűivel, 774 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, festett lapélekkel.