15013.
359. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Margotti Jakab: Roma és London ellentétes életképekben. Munkálatok a Győri Nagyobb Papnövelde Szent-Imre-Egyletétől II. évf. Győr, 1863,Sauverein Géza-ny., XV+561 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.