15055.
359. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Martin Johnson: Afrika csodavilága. Az "elefántok" új kiadása. Fordította Ruzitska Mária. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, egy lap sérült, kijár, és az egyik sarka elvált (231/232.), ex libris-szel.