15048.
359. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Paul Schebesta: Bei den Urwaldzwergen von Malaya. Leipzig, 1927, F. A. Brockhaus. Első kiadás. Német nyelven. Színes térkép-melléklettel. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.