15053.
359. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
16
Sven Hedin: Transzhimalája. Felfedezések és kalandok Tibetben. Ford.: Kondor Alfréd. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+330 p.+1 kihajtható térkép. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon sorozat kötésben, kopott borítóval, a 4 színes egészoldalas és 1 színes panoráma kép hiányzik.