Vegyes könyvtétel, 4 db: Veszprém megye műemlékjegyzéke.+ Somogy megye műemlékjegyzéke. Országos Műemléki Felügyelősség. Bp.,1967, ÉVM Építésügyi Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés. Megjelent 523 és 500 példányban.+1999 Communicationes Archaeologicae 1999.+2003 Zalai Múzeum 12.
Jankovich B. Dénes (szerk.) Erdmann Gyula (szerk.) : Békéscsaba története I A kezdetektől 1848-ig. Békéscsaba 1991. 859p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Néhány beszakadással
[Joseph Stöcklein]: Allerhand so Lehr- als Geist-reiche Brief, Schriften und Reis-Beschreibungen welche meistens von denen Missionariis... aus beyden Indien und anderen über Meer gelegenen Landern. Zeit An. 1642. bis aud das Jahr 1726. in Europa angelangt seynd. I-VIII. Theil. (egybekötve). Augsburg-Gratz, 1726, Philipp Martin, 5 sztl. lev.+6 sztl. lev.+116 p.+4 sztl. Lev.+ 116 p.+6 sztl. lev.+11...
Terézváros Budapest szívében. (Fényképek és tényképek a világvárosból.) Szerk.: Szabó Ferenc. Bp.,1998,Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Buzinkay Géza: Budapest képes története. Bp.,1998, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó, (Bányai és Várkonyi-ny.), 299+5p.+16 t. (fekete-fehér képtáblák.) + 2 lapszámozáson belüli egészoldalas térképvázlattal. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Első kiadás.