Az első száz év. The first century. British American Tobacco. Hungary. Szerk.: Kiss Zoltán. Pécs, 2012, BAT Pécsi Dohánygyár Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
Sopron szab. kir. város közkönyvtárának összesített könyvjegyzéke. I. kötet. Magyarnyelvű munkák. Összeállította: Kund Aranka. Sopron, 1932, Székely és Társa, VII+383 p. Korabeli reklámokkal. Magyar és német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
1942-1944 A Ferences világmissziók sorozat 3 kötete: Schrotty Pál: Róma; Lombos László: Pogány istenek árnyékában.; Longrey János: A vérbosszú. Bp.,1941-1944, Ferences Missziók Országos Ügyvivősége.
Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker, LXX+710 p. Tizennyolcadik kiadás. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé sérült gerinccel. / Linen-binding, in German language. Eighteenth edition.
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. / Linen-binding, in German language. Sixth edition.