KISS László: Pest, Buda és Óbuda szabómestereinek története 1242-1935. A Budapesti Férfiszabók és Fiuruhakészítők Ipartestületének 50 éves története. Bp. (1936, Fémes Á. ny.) 287 l. Kiadói papírkötésben.
Margotti Jakab: Roma és London ellentétes életképekben. Munkálatok a Győri Nagyobb Papnövelde Szent-Imre-Egyletétől II. évf. Győr, 1863,Sauverein Géza-ny., XV+561 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Budapest. Fotóalbum. Bp.,1926, Székesfővárosi Idegenforgalmi Hivatal,(Budapest Székesfőváros Házinyomdája), 32 sztl. lev. Magyar, francia, német, angol és olasz feliratokkal. Kiadói Szent Koronával-Budapest címerrel illusztrált, haránt-alakú papírkötésben.
Cserépfalu hét és fél évszázada. Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.
Horváth József: Káptalantóti története. Vörösberény, 1975, ny.n., 134 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel, kissé kopott borítóval.
Kolozsvári Kalauz. Szerkeszti és kiadja az Erdélyrészi Kárpátegyesület Kolozsmegyei Osztálya. 9 képmelléklettel és a város térképével ellátva. Kolozsvár, 1894. Gámán János örököse. 80 l. 19 t. 1 kih. mell. (térk.) Fűzve, kissé foltos kiadói borítékban.
Dr. Lechner Jenő: Képek Buda és Pest fejlődésének történetéből. Bp., 1918, Németh József,(,,Élet"-ny.), 196 p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, főként korabeli fényképekkel, részben Petrik Albert felvételeivel illusztrált. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötés.
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Bp., 1936, Stephaneum. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopott borítóval, foltos, intézményi bélyegzővel.