Breuninger, E(duard): Bilder aus Schwaben Gauen. Stuttgart, 1909, Chr. Scheufele. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.
Franz-Josef Krücker-Jürgen Lotz-Wolfgang Veit: A világ természeti csodái és kultúrkincsei. Délkelet-Ázsia és Ausztrália. Az UNESCO világöröksége. Pécs,1999,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Bart McDowell: Az ismeretlen Vatikán. James L. Stanfield fotóival. Fordította: Szebeny Klára. Bp., National Geogrphic Society-Officina Nova-Welcome. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Maria Antonia Sironi Diemberger: Tibet: A világ teteje múlt és jelen között. Fordította: Balogh Dániel. Bp.,1999, GABO. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.