https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 188
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2014526
15097
359
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Sven Hedin: Utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította: Zigány Árpád. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 554 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, az utolsó lapon hiánnyal, de a szöveget nem érinti, 6-10. oldal között 3 kijáró lappal.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2067548
15098
359
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Bíró Endre: Monospetri. Emberek, sorsok, dokumentumok. Bp., 2009, Bíró Family-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2065721
15099
359
0
4800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
A föld és népei II.-III. Föld és Népismei Kézikönyv. Hellwald Frigyes és egyéb írók nyomán kidolgozta Dr. Toldy László. II. köt.: Afrika, Ázsia és Ausztrália földrajzi és népismei leírása. III. köt. Európa földrajzi és népismei leírása. Különös tekintettel Magyarországra a legujabb statisztikai adatok alapján dolgozta György Aladár. Bp.,-1880-1881, Méhner Vilmos, 672 p.; VIII +9-656 p. Térképmell...
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
2012983
15100
359
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2038132
15101
359
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Nancy Millichap Davies: Boston. American Traveller. New York, 1990, Gallery Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.+Baedeker MALÉV Útikönyvek: New York.+Izrael. Bp.,1996, Park. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2038130
15102
359
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Kveta Krízová-Petr Macek-Marek Pernal-Pavel Zahradník: The Fürstenberg Palace. The Polish Embassy in Prague. Prague, 2000, Academia. Janusz Szyndler fotóival. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1988899
15103
359
0
900
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
The item is not available
2013041
15104
359
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
2 db Budapest-könyv: The Budapest Museum of Fine Arts (Bp.,1998); Varga Domokos: Budapest (Bp., 1985). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2063951
15105
359
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Budapest szobrai. A bevezető tanulmányt írta Lyka Károly. Szerk.: Gádor Endre. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Számos egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
Starting price:
1 200 HUF
1952629
15106
359
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Gáspár Ferenc: A Föld körül c. sorozat 4 kötete. XI.-XIV. részig. Bp., 1907. Singer és Wolfner. Egészvászon, sorozatkötésben, egy kötés kissé sérült.
Starting price:
1 000 HUF
1950972
15107
359
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2050441
15108
359
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, térkép nélkül.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment