Tanzánia 1984. 10c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Tanzania 1984. 10 Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina
Törökország 1982. 100L, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Turkey 1982. 100 Lira in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Trinidad és Tobago 1979. 1c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Trinidad and Tobago 1979. 1 Cent in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Tunézia 1983. 5M, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1,2 Tunisia 1983. 5 Millim in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC,XF
Tuvalu 1985. 5c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- patina Tuvalu 1985. 5 Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU patina
Uruguay 1980. 1NP, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Uruguay 1980. 1 Nuevo Peso in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Vatikán 1982. 500L, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Vatican 1982. 500 Lire in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Venezuela 1977. 1B, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1-,2 Venezuela 1977. 1 Bolivar in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU,XF
Vietnám 1974. 10D, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Vietnam 1974. 10 Dong in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
1998. "Árpád-házi Szent Erzsébet - Portugáliai Szent Erzsébet" aranyozott fém emlékérem felbélyegzett borítékban "1998. július 1. Lisszabon Világkiállítás" bélyegzővel T:PP
1986. 14db klf "WWF - Természetvédelmi Világalap" érmés bélyeges boríték, FDC, gyűjtői albumban holland nyelvű tájékoztatóval, mind vízi állat témában, közte 1986. "Nagy ámbráscet" fém emlékérem szt. helénai bélyeggel T:1 1986. 14pcs of diff "WWF - World Wildlife Fund" coin letters with stamp, FDC, all in collectors album with information in Dutch, all with aquatic animals, including 1986. "Sperm ...