Franciaország DN "Nizza városa" Br emlékérem. Szign.: P. Lenoir (68mm) T:1- France ND "City of Nice" Br commemorative medal. Sign.: P. Lenoir (68mm) C:AU
Franciaország DN "JULES DESTREE 1863-1936 / AU PAYS DE JULES DESTREE - ED. INSTITUT JULES DESTREE / HOMMAGE DE LA COMMUNE DE MARCINELLE" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 France ND DN "JULES DESTREE 1863-1936 / AU PAYS DE JULES DESTREE - ED. INSTITUT JULES DESTREE / HOMMAGE DE LA COMMUNE DE MARCINELLE" double-sided Br commemorative medallion (70mm) C:XF
Lengyelország DN Katonai eskütétel szövege fém lemezplaketten (200x152mm) T:2 patina Poland ND Military oath on metal sheet plaque (200x152mm) C:XF patina
Németország / Lipcse DN "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetál emlékérem, alján festett (70mm) T:PP, BU Germany / Leipzig ND "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetallic commemorative medal, painted on the bottom (70mm) C:PP, BU
Németország / Weimari Köztársaság 1927. "W.L.f.L.A. Bez. Meister 1927. CRAILSHEIM I. Pr. 4x100m Jun." Br plakett fatáblán (~84x110mm) T:1- Germany / Weimar Republic 1927. "W.L.f.L.A. Bez. Meister 1927. CRAILSHEIM I. Pr. 4x100m Jun." Br plaque on wood (~84x110mm) C:AU
NSZK 1972. "Spiele der XX. Olympiade München 1972" jelzett Ag emlékérmek (17xklf) rajtuk a sportágak ábrázolásaival, eredeti, kopottas dísztokban (20g/0.999/32mm) T:1,1- patina / FRG 1972. "Spiele der XX. Olympiade München 1972" hallmarked Ag medallions (17xdiff) depicting the sports, in original, worn display case (20g/0.999/32mm) C:UNC,AU patina
NSZK 1986. "125 éves a vasút Ruhr és és Sieg között" fém emlékveret (30mm) T:1 ph. FRG 1986. "Railway is 125 years old between Ruhr and Sieg" metal coin (30mm) C:UNC edge error