10096. 359. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
11
0 HUF
Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Öreg a hegedűjével. Olaj, karton, jelzett, foltos, keretben, 34×24 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk