10142. 359. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Pataky Béla (1932- ): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben,14,5×19,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk