11066. 359. Closed Online auction Art-ceramics
6 000 HUF
0 HUF
Gorka Lívia (1925-2011): Függő kaspó. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm, d:17,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor