11241. 359. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
9 000 HUF
0 HUF
6 db Goebel figurák: Só-bors szórok, kiöntő, tojástartó, plack dugó, kopásokkal, jelzett, 4-15 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor