11242. 359. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
10 000 HUF
0 HUF
Goebel térdelő angyalkás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 12,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert